Úvodná stránka : Pneu, pneumatiky a protektory TipTyre.cz

.
Šírka
Profil
Druh

Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce. 17.10.2006

Další významnou novinkou letošní zimy 2006, je ucelená kolekce nových, vysoce kvalitních pneumatik za velmi příjemné ceny. Jedná se o pneumatiky v Česku neznámých značek, ale v západní a severní Evropě velmi oblíbené pro dobrou kvalitu a cenu, tzv. pneu 3F ( Fate, Federal a Flamingo). Tyto pneumatiky se vyrábí výhradně v závodech předních světových výrobců.

Vynikající užitný poměr nabízí pneumatiky Fate. Atraktivní směrový, vysoce lamelovaný desen se čtyřmi obvodovými drážkami je ideální pro naše středoevropské podmínky.

Další značkou v řadě pneumatik, jsou pneu Federal. Tyto pneumatiky mají charakter sportovních zimních pneumatik. Tomu odpovídá i minimální index rychlosti H (210km/h)!
Všechny rozměry Federal mají zesílené bočnice s ochranou ráfku pro sportovní vedení stopy. Cena těchto sportovních zimních pneumatik vzhledem ke kvalitě a indexu rychlosti je rovněž vynikající.

Poslední novinkou řady 3F, jsou pneumatiky Flamingo, vyráběné v závodech koncernu Continental od jara 2006. Moderní směrový dezén je tvořený třemi obvodovými drážkami pro dostatečný odvod vody a optimalizovanými příčnými drážkami pro dobrý záběr. Velké množství Z lamel zabezpečuje krátkou brzdnou dráhu na kluzké vozovce. Směsy na bázi siliky jsou samozřejmostí.

Leták pdf s nabídkou pneu Flamingo zde ke stažení

Více informací o dezenu Alaska-f
Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce.Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce.Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce.
Pneumatiky Aqua Race

Pneu Aqua Race

Pneu s vynikající ovladatelností, záběrem a brzdným výkonem na mokru i ...

Pneumatiky ProLine 2

Pneu ProLine 2

Pneu s vynikající ovladatelností, záběrem a brzdným výkonem na mokru i ...