Úvodná stránka : Pneu, pneumatiky a protektory TipTyre.cz

.
Šírka
Profil
Druh

Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce. 17.10.2006

Další významnou novinkou letošní zimy 2006, je ucelená kolekce nových, vysoce kvalitních pneumatik za velmi příjemné ceny. Jedná se o pneumatiky v Česku neznámých značek, ale v západní a severní Evropě velmi oblíbené pro dobrou kvalitu a cenu, tzv. pneu 3F ( Fate, Federal a Flamingo). Tyto pneumatiky se vyrábí výhradně v závodech předních světových výrobců.

Vynikající užitný poměr nabízí pneumatiky Fate. Atraktivní směrový, vysoce lamelovaný desen se čtyřmi obvodovými drážkami je ideální pro naše středoevropské podmínky.

Další značkou v řadě pneumatik, jsou pneu Federal. Tyto pneumatiky mají charakter sportovních zimních pneumatik. Tomu odpovídá i minimální index rychlosti H (210km/h)!
Všechny rozměry Federal mají zesílené bočnice s ochranou ráfku pro sportovní vedení stopy. Cena těchto sportovních zimních pneumatik vzhledem ke kvalitě a indexu rychlosti je rovněž vynikající.

Poslední novinkou řady 3F, jsou pneumatiky Flamingo, vyráběné v závodech koncernu Continental od jara 2006. Moderní směrový dezén je tvořený třemi obvodovými drážkami pro dostatečný odvod vody a optimalizovanými příčnými drážkami pro dobrý záběr. Velké množství Z lamel zabezpečuje krátkou brzdnou dráhu na kluzké vozovce. Směsy na bázi siliky jsou samozřejmostí.

Leták pdf s nabídkou pneu Flamingo zde ke stažení

Více informací o dezenu Alaska-f
Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce.Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce.Pneumatiky Federal. Nové levné pneu Federal, Flamingo a Fate v nabídce.
Pneumatiky Nordic 4x4 C2

Pneu Nordic 4x4 C2

Zimní pneumatiky určeny pro těžké zimní podmínky. Je odolná proti opotřebení, ...

Pneumatiky Speed Pro 300

Pneu Speed Pro 300

Špičkové jízdní vlastnosti. Podélné drážky zabezpečují dobrý odvod vody ...

Pneumatiky 790 CS

Pneu 790 CS

Nekonvenční asymetrický dezén. Vynikající záběr i brzdné vlastnosti, jistá ...