Dodacie podmienky : Pneu, pneumatiky a protektory TipTyre.cz

.

Dodacie podmienky

DODACIE PODMIENKY

Způsob dodání :
- kurýrní službou GLS po celé Slovenské republice na uvedenou dodací adresu (domů, do práce atp.) Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese, GLS Vám zanechá zprávu s kontaktním telefonem a vykoná opakovaný pokus o doručení zdarma následující pracovní den.
- osobní odběr sklad Kroměříž (bez dopravného)

Jakmile bude zásilka vyexpedována z našeho skladu zašleme Vám emailem čísla balíků. Pohyb zásilky potom můžete po zadání čísla Vašeho balíku sledovat.

Placení zásilky Pneumatiky zaplatíte při převzetí kurýrní službě GLS, která Vám vydá potvrzení o zaplacení. Faktura s rozpisem DPH bude přiložena k pneumatikám. Všechny námi uváděné ceny jsou včetně DPH a jsou konečné.

Termín doručení – pokud je zboží skladem (pneu označené zelenou barvou) a je objednáno do 14. hodin v pracovní den, bude doručeno v za dva pracovní dny. Objednávky odeslané po 14 hodině (popř. v so, ne a svátky) budou expedovány následující pracovní den a doručeny třetí den.

U zboží na objednávku (červené světlo) Vás budeme informovat o podrobnostech a termínu a při odesílání zboží Vás budeme znovu kontaktovat. U pneu, které již není dostupné popř. se již nevyrábí, navrhneme dodání jiného srovnatelného zboží.

Výměna zboží – V případě zájmu o výměnu zboží (např. při koupi špatného rozměru) prosím zavolejte na 00420 573 330 617 nebo napište na tiptyre@tiptyre.cz

Vrácení zboží – Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. nákup v internetovém obchodě) má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14-ti dnů od převzetí zboží. Kupující má také možnost odstoupit od smlouvy při osobním odběru pneu objednaného přes internetový obchod.

Náklady na vrácení a výměnu zboží – Při výměně či vrácení zboží jsou zákazníkovi účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením či výměnou zboží (zejména náklady na přepravu dle sazebníku PPL, DHL atd.).

Dopravné – cena dopravy
Pneu osobní a Van
- od 2 ks a více - 6 EUR/pneu
- při objednání 1 ks - 12 EUR/pneu

Pneu 4x4 offroad
- 12 EUR/pneu


Záruka – TipTyre s.r.o. Poskytuje na všechny pneumatiky standartní záruku 24 měsíců.
Pneumatiky XR01 Super Soft

Pneu XR01 Super Soft

Sportovní pneu XR-01 je homologovaná pro provoz na pozemních komunikacích. ...

Pneumatiky ProfiCross 2 LR H

Pneu ProfiCross 2 LR H

    Pneu se vyrábí v směsích: ...

Pneumatiky Nord Master 4

Pneu Nord Master 4

Pneumatiky se směrovým dezénem s dokonalým záběrem na sněhu. Tyto protektory ...

Pneumatiky Inga

Pneu Inga

Osvědčený zimní dezén zaručující univerzální použití na sněhu a mokré ...