Dodacie podmienky : Pneu, pneumatiky a protektory TipTyre.cz

.

Dodacie podmienky

DODACIE PODMIENKY

Způsob dodání :
- kurýrní službou GLS po celé Slovenské republice na uvedenou dodací adresu (domů, do práce atp.) Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese, GLS Vám zanechá zprávu s kontaktním telefonem a vykoná opakovaný pokus o doručení zdarma následující pracovní den.
- osobní odběr sklad Kroměříž (bez dopravného)

Jakmile bude zásilka vyexpedována z našeho skladu zašleme Vám emailem čísla balíků. Pohyb zásilky potom můžete po zadání čísla Vašeho balíku sledovat.

Placení zásilky Pneumatiky zaplatíte při převzetí kurýrní službě GLS, která Vám vydá potvrzení o zaplacení. Faktura s rozpisem DPH bude přiložena k pneumatikám. Všechny námi uváděné ceny jsou včetně DPH a jsou konečné.

Termín doručení – pokud je zboží skladem (pneu označené zelenou barvou) a je objednáno do 14. hodin v pracovní den, bude doručeno v za dva pracovní dny. Objednávky odeslané po 14 hodině (popř. v so, ne a svátky) budou expedovány následující pracovní den a doručeny třetí den.

U zboží na objednávku (červené světlo) Vás budeme informovat o podrobnostech a termínu a při odesílání zboží Vás budeme znovu kontaktovat. U pneu, které již není dostupné popř. se již nevyrábí, navrhneme dodání jiného srovnatelného zboží.

Výměna zboží – V případě zájmu o výměnu zboží (např. při koupi špatného rozměru) prosím zavolejte na 00420 573 330 617 nebo napište na tiptyre@tiptyre.cz

Vrácení zboží – Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. nákup v internetovém obchodě) má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14-ti dnů od převzetí zboží. Kupující má také možnost odstoupit od smlouvy při osobním odběru pneu objednaného přes internetový obchod.

Náklady na vrácení a výměnu zboží – Při výměně či vrácení zboží jsou zákazníkovi účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením či výměnou zboží (zejména náklady na přepravu dle sazebníku PPL, DHL atd.).

Dopravné – cena dopravy
Pneu osobní a Van
- od 2 ks a více - 6 EUR/pneu
- při objednání 1 ks - 12 EUR/pneu

Pneu 4x4 offroad
- 12 EUR/pneu


Záruka – TipTyre s.r.o. Poskytuje na všechny pneumatiky standartní záruku 24 měsíců.
Pneumatiky ProfiCross medium

Pneu ProfiCross medium

    Pneu se vyrábí v směsích: ...

Pneumatiky Semislick Hard

Pneu Semislick Hard

Pneu Ecospeed je homologovaná pro provoz na pozemních komunikacích. Dezén ...

Pneumatiky MaxCross medium

Pneu MaxCross medium

Speciální pneumatiky pro autokros, rally a volný čas. Agresivní dezén ...

Pneumatiky Winter Extrema C2

Pneu Winter Extrema C2

Zimní pneumatiky určeny pro těžké zimní podmínky. Je odolná proti opotřebení, ...

Pneumatiky Max Cross medium

Pneu Max Cross medium

Speciální pneumatiky pro autokros, rally a volný čas. Agresivní dezén ...